Stosowane materiały

POKROWCE
Mamy przyjemność przedstawić Państwu swoją ofertę, czyli różnego rodzaju pokrowce i torby.

Nasza produkcja oparta jest na specjalnym materiale-włókninie. Cechuje ją zaleta nieprzepuszczalności wody np. padający deszcz, przy jednoczesnym przepuszczaniu powietrza. Ten materiał "oddycha".

Jest bardzo trwały i całkowicie odporny na działanie wszelkich warunków atmosferycznych.

Produkujemy pokrowce i torby w czterech kolorach podstawowych: czarny, biały, szary, i beżowy.Przy zamówieniu rzędu kilkanaście, kilkadziesiąt tysięcy sztuk gama kolorów jest nieograniczona.

W ciągu lat praktyki dobraliśmy tak wymiary pokrowców, że są one optymalne i na pewno można coś wybrać do swoich oczekiwań.

Na naszych pokrowcach można wykonać nadruk metodą sitodruku oraz fototransferu. Minimalna ilość zamówienia z nadrukiem metodą sitodruku wynosi 100 sztuk.Minimalna ilość zamówienia z nadrukiem metodą fototransferu wynosi 500 sztuk.

Wykonujemy pokrowce dla sieci handlowych do zakupu przez klienta detalicznego lub na zamówienie firm jako materiały reklamowe (pokrowiec jako dodatek np. do garnituru, sukni ślubnej, futra).

Nasze pokrowce cechuje długa żywotność i tym samym o wiele dłużej od innych pokrowców "pracują" dla firmy, której znak noszą i pozytywnie się kojarzą z solidnością i trwałością.

Czy pokrowce mogą być eleganckie? Tak i my właśnie takie robimy.